Aida, Pootsi, Pootsi, Pärnu, Pärnumaa

12 900€

Üldpind: 74 m²
Krundi pind: 432 m²
Tube: 1
Korruseid: 1
Katastritunnus: 
82603:003:0018

INFO

Romantiline Rannatee ning mere ligidus.

Üldpind 72 m², suletud netopind 49,2 m², kinnistu 432 m²
Vajab renoveerimistElektriliitumiseks alajaam kõrvalkrundil
Teed heas korras, bussipeatus maja ees
Meri u 3 km, Munalaiu sadam 5 km, Pootsi Veinimõis 300m, Tõstamaa mõis 13 km
Hoone asub riigimaanteest parajal kaugusel, et möödujais huvi tekitada ja silma jääda.
Pärnu 20-30 minuti autosõidu kaugusel.

Mõnikord on vaja vaid killukest head ideed ja loovust, tükikest head õnne ning pealehakkamist ja uus seiklus võibki alata!

Kui ka Sinus on peidus väike loomevõlur, kes tahaks pakkuda inimestele midagi erilist ja seda ühes väga erilises paigas, siis vaata lähemalt allolevat pakkumist!

Romantilise rannatee ääres, Pootsi mõisa vahetus läheduses asuv kunagine kokkuostupunkti hoone ootab uusi lugusid, mida oma maakividest seintesse talletada.
Tule jutusta talle ja kirjuta ajalukku ka enda tagasihoidlik, humoorikas või hoopiski elumuutev lugu, mille õpetlikke sõnu anda edasi tulevastele põlvedelegi.
Sest see väike vana ja väärikas hoone peab armastava käe ja hoole all vastu veel pikki aastakümneid.

Tule sea siin sisse väike galerii või butiik, korralda õpitubasid või ava põlispuude varjus mõnus suvekohvik. Või mõlgub mõtetes hoopis midagi suurejoonelisemat?

Romantiline Rannatee ning mere ligidus meelitab siia inimesi üle Eesti ja välismaaltki, kes just mööda seda teed kilomeetreid mõõdavad, kuhu iganes nende tee lõpuks ka ei vii. Tõmbenumbriteks on ka läheduses asuv Poosti veinimõis, kus on võimalik tutvuda mõisa ajalooga ning mekkida sealset käsitööna valmivat kodumaist marjaveini ning nautida erinevaid kultuurisündmusi.

Maa on hetkel arvel 100% tootmismaana. Müüakse eterniitkatusega majakarpi, mis vajab renoveerimist, kuid annab vabad käed siseviimistluse osas ning võimaluse kohandada oma ideedele ja vajadustele vastavaks. Hoone on välja kujunenud suuremast ehitisest, mida märgib küljel ja taga looklevad kivimüüride vare. Seinad on püstitatud osaliselt maakividest ning osaliselt tellistest. Hoone üldpind on 72 m² ja kinnistu 432 m².

Tule vaata oma silmaga üle, mil viisil see vana kokkuostupunkt Sinu visioonidega haakub või milliseid ideid äratab.

ASUKOHT

Pootsi asub Pärnus u 30-minutilise sõidutee kaugusel, olemas ka regulaarne bussiühendus Pärnu ja Tõstamaaga.
Meri jääb Pootsist vaid 3 km kaugusele.Pootsis ja Tõstamaal on suve vältel toimumas mitmeid erinevaid kultuuri- ja meelelahutusüritusi,
mis toovad siia piirkonda lisaks puhkajatele ka teisi rännu- ja kultuurihuvilisi.
Pootsi on piisavalt lähedal Pärnule, et kutsuda ka pärnakaid ja muidugi ka lähivaldade inimesi oma galeriisse/töötuppa/kohvikusse mõnusalt aega veetma ning midagi põnevat koos tegema ja kogema.

Tule tutvuma!

Renate Männamäe

Maakler