Toome välja põhilisemad turundustegevused. Põhjalikuma turunduskava koostame individuaalselt.

PORTAALID

Et jõuda võimalikult suure sihtrühmani, on kõigi meie objektide kuulutused leitavad Eesti suurimates kinnisvaraportaalides: KV.EE, Kinnisvara24 ja City24.

OBJEKTI SIHTLEHT BPG KOULEHEL

Loome iga objekti jaoks meie kodulehel oma sihtlehe, kus on olemas pildid ja põhjalik info objekti kohta.

PROFESSIONAALSED OBJEKTI FOTOD

Objektide pildistamiseks kasutame oma fotograafi.
www.raunokadaja.ee

DROONIFOTOD ja -videod

Lisaks tavapärastele objekti fotodele, teeme ka droonifotosid, mis annavad hea ülevaate nii objektist kui ka piirkonnast.

OBJEKTIKATALOOGID

Objektikataloog on ajakirja stiilis kataloog,
milles on välja toodud oluline informatsioon müüdava kinnisvara kohta (andmed, pildid, plaanid). 

välireklaam

Kujundame ja paigaldame müügis olevale kinnisvarale plakateid, et tõmmata objektile enam tähelepanu ja suunata objektiga tutvuma rohkem inimesi.

Objekti tutvustus meeskonnale

Igat uut objekti tutvustavad meie maaklerid koheselt kogu kollektiivile ning seda juba enne objekti avalikku müüki jõudmist. Nii oleme leidnud ostjaid juba enne kuulutuse portaalidesse lisamist.

sotsiaalmeedia

Postitame ja jagame objekte nii BPG Kinnisvara kui ka maaklerite personaalsetel sotsiaalmeedia kontodel (Facebook, Instagram jne), tänu millele jõuavad objektid tuhandete inimesteni.

kliendipäev

Omaniku loal korraldame objektil kliendipäeva.
Kuidas me Teie kodu kliendipäeval esitleme, räägime täpsemalt Teiega kohtudes.


Illustratiivsed põrandaplaanid

Parema ülevaate andmiseks ruumide paigutusest, koostame objektidele põrandaplaane, mille lisame nii portaalidesse kui objektikataloogidesse.

portaalid

Et jõuda rohkemate inimesteni on kõigi meie objektide kuulutused alati leitavad KV.EE, Kinnisvara24 ja City24-s, mis on ühed Eesti suurimad kinnisvaraportaalid ning millele kuulub valdav osa kuulutuste turust. 

OBJEKTI SIHTLEHT BPG KOULEHEL

Loome iga objekti jaoks meie kodulehel oma sihtlehe, kus on olemas objekti andmed, pildid ja videod, mis annavad täisulatusliku ülevaate objekti kohta.

PROFESSIONAALSED OBJEKTI FOTOD

Objektide pildistamiseks kasutame oma fotograafi.
– www.raunokadaja.ee –

DROONIFOTOD JA -VIDEOD

Lisaks tavapärastele objekti fotodele, tellime juurde ka droonifotosid, mis annavad hea ülevaate nii elamust kui ka piirkonnast. Nii saab potentsiaalne ostja kiirelt hea ülevaate asukohast ja kogu üldpildist.

PROFESSIONAALSED OBJEKTI FOTOD

Oma objektidel teeme koostööd ainult professionaalsete fotograafidega, kellel on pikaldane kogemus kinnisvara fotografeerimises ning oskavad kaasa rääkida  home staging‘us.

DROONIFOTOD

Lisaks tavapärastele objekti fotodele, tellime juurde ka droonifotosid, mis annavad hea ülevaate nii elamust kui ka piirkonnast. 
Nii saab potentsiaalne ostja kiirelt hea ülevaate asukohast ja kogu üldpildist.

OBJEKTIKATALOOGID

Objektikataloog on mahukas, ajakirja stiilis kataloog, milles on välja toodud kogu müüdavat eset puudutav informatsioon (andmed, pildid, plaanid jpm). Objektikatalooge jagame kõigile tulevastele ostjatele ja maakleritele, kes lahkuvad meeldiva meenega, mis neile teie kodu ilu korduvalt meelde tuletab.

välireklaam

Kujundame ja paigaldame oma objektidele nii plakateid kui ka bännereid, suunates objektiga tutvuma rohkem inimesi. Välireklaami liik oleneb objektist, kas on tegemist siis maja, korteri või kinnistuga. 

OBJEKTI TUTVUSTUS MEESKONNALE

Igat uut objekti tutvustavad meie maaklerid koosolekutel kogu kollektiivile ning seda juba enne, kui objekt avalikuks läheb. Nii oleme leidnud ostjaid juba enne avalikule turule jõudmist. 

sotsiaalmeedia

Postitame ja jagame objekte nii BPG kui ka maaklerite personaalsetel sotsiaalmeedia kontodel (facebook, instagram jne), läbi mille jõuab objekt tuhandete inimeste ja tutvusringkondadeni.

kliendipäev

Omaniku loal korraldame objektil kliendipäeva.
Kuidas me Teie kodu kliendipäeval klientidele esitleme, räägime me juba täpsemalt Teiega kohtudes.

ILLUSTRATIIVSED PÕRANDAPLAANID

Põhjalikuks ülevaateks koostame objektidele põrandaplaane, mille lisame nii portaalidesse kui ka objektikataloogidesse.